Vyhledávání zboží Informace Servis
Zde se nacházíte: / Kola - elektrokola

Kola - elektrokola

Pohon na akumulátor
Vyberte podkategorie Kola - elektrokola :

Elektrokola

Elektrokola v dnešní době nacházejí velmi dobré uplatnění. Ulehčují šlapání, zvyšují rychlost jízdy do kopce a přinášejí mnoho dalších výhod. Jejich tichý provoz oproti skútrům a kolům se spalovacím motorem je dalším bonusem jak pro jezdce, tak i pro okolí.
Elektrokolo je zároveň nejlepším dopravním prostředkem pro rybáře, kteří chtějí přijet k místu lovu bez zbytečného hlomozu.
Starším lidem elektrokolo přináší především úlevu jak fyzickou, tak šetří i jejich mnohdy opotřebované klouby.
Kdo je zvyklý na speciální kola, nebo chce své kolo dovybavit elektrickým pohonem, může si vybrat vhodnou elektrosadu, kterou vám rádi nainstalujeme na Váš bicykl, nebo poradíme s jejím výběrem dle typu Vašeho kola. Možná je též elektrifikace kola svépomocí podle podrobného návodu. Veškeré své dotazy Vám rádi zodpovíme.

Nové baterie ke všem prodávaným produktům lze též objednat. Toho lze využít například při intenzivním provozu kola, kdy jednu baterii nabíjíte zatím co druhou používáte, nebo použijete více baterií pro dlouhý dojezd.

Přejeme Vám mnoho skvělých zážitků při snadné jízdě!

Prodáváme jen ty výrobky, které jsme mohli otestovat a zaručit se tak za jejich kvalitu a dostupnost všech náhradních dílů pro budoucí dlouholetý servis.


Kolo na páru Na1.cz (nevýhoda - topení, nebezpečí výbuchu - olejová náplň)