Vyhledávání zboží Informace Servis
Podrobné údaje o zboží

48V 10Ah lithium akumulátor

Kód: DP0000na1.cz
48V 10Ah lithium akumulátor
Baterie ostatních výrobců.

Žádné hodnocení.
Cena dle aktuálního kurzu USD a objednávaného množství!
, plus doprava
(Hmotnost: 3 kg)
48V 10Ah lithium akumulátor


Nejnovější baterie pro elektrokola.

Vážení zákazníci,
naše filozofie prodeje baterií spočívá v prodeji právě vyrobených a přivezených přímo od výrobce. Především u baterií v kterých probíhá chemický proces je důležité vhodné skladování a péče. Na prodávaná elektrokola vzhledem k obrátkám zboží máme dobré dodací termíny i ohledně baterií.
Umíme nabídnout i baterie jiných kapacit od výrobců těchto baterií, které jsou dodávány pro konkurenční výrobky. Baterie které nejsou součástí náhradních dílů k našim elektrokolům, vzhledem k poptávce je nechceme skladovat. Budeme rádi, když nám svou předběžnou poptávku napíšete již v předstihu. Dodací termín může být až dva měsíce.
V e-shopu eko.na1.cz lze poptávat jakoukoli náhradu baterií dodávaných v elektrokolech určených pro EU trh.

Aby bylo možné nabídnout našim zákazníkům nejlepší cenu, budeme vozit baterie od výrobce na základě celoroční poptávky. (Jedná se pouze o náhrady baterií konkurenčních dodavatelů elektrokol a elektrokol která dodáváme, ale zákazník si přeje náhradu baterie s jinými parametry než jsou u daného modelu elektrokola dostupné.)

Napište požadované parametry baterie o kterou máte zájem. Uveďte typ držáku baterie. Potřebujete-li nabíječku k dané baterii, nezapomeňte to uvést!
Během roku budeme Vaše poptávky evidovat a v měsíci březnu Vás vyrozumíme s tím, zda ještě o baterii máte zájem a uvedeme aktuální cenu k odsouhlasení. Koncem března nebo začátkem dubna budou baterie rozesílány zákazníkům. Bude-li v sezóně zájem o baterie větší, další várka bude cca nejpozději v měsíci srpnu.
Předpokládáme že zákazník rozpozná slábnoucí kapacitu své baterie a včas bude myslet na výměnu. U námi prodávaných baterií na elektrokola v nešem e-shopu eko.Na1.cz je dostupnost baterií cca jeden týden, skladem do dvou dnů.


Štítky Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží 48V 10Ah lithium akumulátor 48V 10Ah lithium akumulátor
Hmotnost: 3 kg  
Baterie ostatních výrobců.