Vyhledávání zboží Informace Servis
Zde se nacházíte: / Kola - elektrokola / Kola městská
Podrobné údaje o zboží

Městské kolo MyCity Manchester

Kód: k00001
Městské kolo MyCity Manchester
Spolehlivé stylové retro kolo

Žádné hodnocení.
Výrobce: MyCity
Zlevněno z 11.999 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 8.910 Kč , plus doprava
Městské kolo MyCity Manchester


Městské kolo Citybikes MyCity Manchester

NOVINKA - Manchester v novém kabátku

Manchester dostal nové elegantnější provedení, novou technologii a o více než 4 tisíce nižší cenu. Nová modelová řada MyCity Manchester z produkce Citybikes je vyráběna v ČR na základě specifikace, která odráží naší dosavadní zkušenost s oblibou retro designu a zároveň vysokými nároky na kolo v městském provozu.
Manchester má sjednocenou barvu rámu s blatníky, nosičem a krytem řetězu. Povrch je velmi odolný díky technologii práškové barvy a vypalování lakovaných částí. Abychom snížili váhu a cenu kola použili jsme pouze třírychlostní převodovku SHIMANO Inter 3 se špičkovým ovládáním a vhodným převodovým poměrem pro středně kopcovitý terén. Další odlišnostní je přední náboj Shimano s integrovaným dynamem a válečkovou brzdou.
Stále zůstáváme u osvědčených pneumatik Schwalbe Big Apple 2.0, které perfektně tlumí proměnlivý městský terén a zároveň jsou odolné díky kevlarové výstelce proti proražení. Blatníky jsou maximálně prodloužené a nyní zcela zamezující znečištění oděvu při jízdě v nepříznivém počasí. Velmi elegantní béžová barva, sedlo a gripy z italské koženky dotváří jedinečnost bicyklu.
Při konstrukci tohoto kola jsme měli na mysli zákazníka, který preferuje maximální spolehlivost, žádnou údržbu, plnou výbavu, kvalitní zpracování, atraktivní design a to vše za příznivou cenu. Posuďte sami, zda se nám to podařilo.

Citybikes MyCity Edison III vítěz iTestu!

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
RámRetro, nízký nástup, výška 55 cm
Náboje kolPřední Shimano nábojové dynamo s válečkovou brzdou, zadní nábojová převodovka s protišlapnou brzdou Shimano Nexus Inter 3
Brzdový systémPřední Shimano Roller Brake (válečková), zadní protišlapná Shimano
ŘazeníShimano Nexus Inter 3
VýbavaTřírychlostní převodovka Shimano Inter 3 (hladký chod řazení) Přední a zadní světlo napájené nábojovým dynamem Shimano Válečková brzda přední Shimano (bez údržby, bez vlivu počasí na účinnost) Pneumatiky Schwalbe Big Apple 2.0 nosič, stojan, zvonek.


Štítky Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Městské kolo MyCity Manchester Městské kolo MyCity Manchester
Kód: k00001  
Spolehlivé stylové retro kolo
8.910 Kč*