Vyhledávání zboží Informace Servis
Zde se nacházíte: / Kola - elektrokola / Speciality
Podrobné údaje o zboží

Vysoká kola

Kód: zakázková výroba 01
Vysoká kola
Vysoká kola elegantní

Žádné hodnocení.
Zboží lze objednat pouze na dotaz e-mailem
Zlevněno z 70.000 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 33.332 Kč , plus doprava
(Hmotnost: 30 kg)
Vysoká kola


Asi nejznámější český výrobce Josef kohout od roku 1880 vyrobil asi 900 Kohoutů - velocipedů.
Zásadní bylo datum 16. listopadu 1880, kdy se v továrně Jana Kohouta sešlo několik mladých mužů, kteří jízdě na vysokém kole propadli a kteří se rozhodli ustavit Klub velocipedistů.
I dnes existuje nejen u nás, ale v celém světě spousta nadšenců tohoto sportu.

V našem e-shopu eko.na1.cz si můžete objednat individuální stavbu velkého kola.

Přesně na míru postavy. Moderní, nebo odpovídající historické předloze. Na fotografii je též ukázka dětského kola - velocipedu.
Kontaktujte nás prosím na uvedeném e-mailu, aby bylo možné splnit vaše náročné požadavky. Výhodné je poptávat toto kolo v zimní sezóně, kdy je jeho dodání výrazně rychlejší vzhledem k menšímu vytížení výrobní kapacity.

Základní cena všech modelů (zahrnující barvu, povrchovou úpravu dílů, výbavu, konstrukční detaily, výrobu rámu a sedlovky na míru) je od cca 40.000 Kč po 85.000,-Kč

Objevte i vy ten jedinečný pocit dívat se zeshora na to jak budíte zaslouženě pozornost všude kam jedete. Neopakovatelný pocit z jízdy, kterou mnoho jezdců označuje jako nejluxusnější. Nejspíš k tomu přispívá vzpřímený posed na velocipedu. Též nepřehlédnutelnost v silničním provozu a absence bolesti zad.
Sedlo bývá většinou odpruženo listovou pružinou. Jezdeckou zdatnost prý každý získá do tří dnů. Na kolo se nastupuje za mírného roztlačení ze zadu. Životnost velkého kola - velocipedu je díky preciznímu zpracování a kvalitě materiálů vysoká.
V současnosti lze poptat i historické velocipedy ze zahraničí (Francie, Anglie), vždy před renovací, nebo po částečné renovaci. Dodací lhůta u těchto originálů se pohybuje kolem pěti pracovních dnů. Cena vždy přesahuje 100.000 Kč
Například anglické velké kolo 52" rok výroby 1889 Thomas Smith of Saltley Mill v dobrém stavu za cenu 105.000 Kč.
Historické kolo je dodáváno na základě závazné poptávky. Je li požadovaný typ, model dostupný, zákazník obdrží podrobné fotodokumentace aktuálního stavu velocipedu, nebo i více vysokých kol, jsou-li dostupná k prodeji.
Následně jsou dojednány podmínky prodeje a dodání individuálně.

Velociped - vysoké kolo dodávané od výrobce je možno zhotovit dle přání zákazníka a technicko-uměleckých limitů.Štítky Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Vysoká kola Vysoká kola
Hmotnost: 30 kg  
Vysoká kola elegantní
33.332 Kč*