Vyhledávání zboží Informace Servis
Zde se nacházíte: / Robotické vysavače
Podrobné údaje o zboží

iClebo home

Kód: 8809172291917
iClebo home
Robotický vysavač iClebo home

1 hodnocení
10.825 Kč , plus doprava
(Hmotnost: 3.9 kg)
iClebo home


Robotický vysavač s funkcí robotického mopu
Režimy: AUTO, MOPPING, SPOT, CLIMB, MANUÁLNÍ
Nabíjení: 180 min/Li-ion
Práce: 150 -180 min.
Výkon: 30/70W
Dálk. ovládání, nabíjecí základna

iClebo home inteligentní robotický vysavač s funkcí robotického mopu

Spojením robotického vysavače s funkcí robotický mop „MOPPING“ nabízí iClebo home kompletní úklid všech druhů podlah. Inovativní kartáč s čistící drážkou, dva speciální boční kartáčky s funkcí stop side brush a vysoký výkon sání zanechají Vaší podlahu perfektně čistou bez jediného smítka. Nově navržený software „iClebo systém 4“, přesné PSD senzory a duální bezdotykový nárazník zaručí dokonalé a bezpečné pokrytí uklízené plochy. Použitá „Silence technology“ hlídá ultra tichý provoz vysavače. 4 fázový, dokonale utěsněný, filtrační systém včetně HEPA filtru je vhodný i pro domácnosti s alergikem. Unikátní systém „Easy clip“ výrazně zkracuje čas při údržbě a čištění vysavače. Nová elektronika s nízkou spotřebou a velkokapacitní Li-ion baterie 4400mAh zaručují, že vysavač pracuje až 3 hodiny, a proto je tento model předurčen i pro úklid velkých místností a bytů. iClebo home může začít uklízet i když nejste právě doma, stačí jednoduše nastavit odložený start. Veškeré nečistoty a zvířecí chlupy bezpečně pojme vodou vymývatelná nádobka o velikosti 0,6 l. Při vývoji robotického vysavače iClebo home byl kladen velký důraz na účinnost úklidu, nízkou spotřebu el. energie a jednoduchou údržbu.

DETAILNÍ POPIS iClebo home

Účinný úklid podlah s vysokým sacím výkonem až 70W

iClebo home je určen na všechny typy podlah (koberce, dlažba, plovoucí a dřevěná podlaha, mramor, linoleum a další). Spojením vysokého sacího výkonu až 70W, velkého rotačního kartáče a dvou speciálních bočních kartáčků dosahujeme nejen velké šířky záběru při úklidu, ale také velice účinného úklidu. Díky tomu nepotřebujeme více rotačních kartáčů, a tím předcházíme nepříjemnostem týkajících se jejich zanesení a komplikovaného čištění. Pro zajištění kompletního úklidu iClebo home nabízí na tvrdé podlahy funkci inteligentního robotického mopu.

Rotační kartáč s čistící drážkou

Důmyslně vyvinutý spirálovitý rotační kartáč s čistící drážkou, která zajistí jednoduché odstranění namotaných dlouhých vlasů a zvířecích chlupů. Již nebudete mít problémy s čištěním kartáče, jako u jiných robotických vysavačů. Čistící drážka je velice důležitá, pokud s vámi žijí zvířecí mazlíčci, kteří mají dlouhé chlupy.

Dva speciálně lomené boční kartáčky ve tvaru větrníku s funkcí stop side brush
Dva 3-ramenné počítačově navržené boční kartáčky dokonale napomáhají sběru smetí z podlahy, díky speciálně lomenému tvaru do větrníku. Tento jedinečný tvar zajistí účinný úklid prachu, zvířecích chlupů a dalších nečistot z těžko dostupných míst jako jsou rohy podél stěn a nábytku. Činnost bočních kartáčků hlídá systém stop side brush proti zamotávání do předmětů. Naše boční kartáčky jsou vyrobeny z velmi pružného a odolného materiálu.

Mopping – inteligentní robotický mop

iClebo home nabízí funkci robotický mop (mopping) a funguje opravdu jako inteligentní mop, který rozlišuje překážky vysoké 5 mm a nenajíždí na ně např. na koberec. Spojením robotického vysavače a robotického mopu nabízí iClebo home kompletní úklid všech druhů podlah. Využíváme mop, který je vyroben z kvalitního mikrovlákna a dosahuje vynikajících výsledků při úklidu "na sucho" i při vlhkém vytírání. Elektrostatický náboj přitahuje jako magnet veškerý prach na podlaze k mopu. Díky mopu dosáhnete ještě účinnějšího a hygienického úklidu.

Silence technology – tichý provoz

Vysavač iClebo Home je jednoznačně nejtišší robotický vysavač na trhu díky systému „Silence technology“ a použitým motorům se sníženou hlučností. „Silence technology“ zajistí velmi tichý provoz vysavače po celou dobu užívání a úlevu pro Vaše uši.

4 fázový filtrační systém včetně HEPA filtru

Víme, že důležitá je nejen účinnost úklidu, ale také jak účinně dokáže filtrace odfiltrovat mikroskopický prach. Proto jsme iClebo home vybavili 4-fázovým filtračním systémem včetně HEPA filtru H10 od firmy DELASTAR technologies USA, který má účinnost větší než 93,4%. Tento systém filtrace je velice efektivní pro alergiky, a to také díky dokonalému utěsnění vysavače okolo sacího obvodu.

Algoritmus a režimy úklidu

Pro robotické vysavače iClebo home byl vyvinut společnosti Yujin Robot zcela nový algoritmus úklidu „iClebo systém 4“, který dosahuje velmi účinného úklidu a to až o 20% lepší než běžné robotické vysavače. iClebo home si můžete přizpůsobit tak, aby uklízel právě dle vašich potřeb. Snadno se vypořádá s různými typy uklízených ploch a nečistot. Vybrat si můžete z režimů AUTO, SPOT, CLIMB, MOPPING a MANUÁLNÍ REŽIM. iClebo home může začít uklízet i když nejste právě doma. Stačí jednoduše nastavit odložený start a vysavač začne uklízet ve Vámi nastavený čas, nebo si můžete úklid naplánovat na Vámi vybraný čas.

Jedinečné PSD senzory

iClebo home využívá mnoho senzorů pro bezpečnou orientaci v prostoru. Pro iClebo home byly nově navrženy PSD senzory, které spolehlivě zabrání pádu ze schodů. Díky PSD senzorům náš robot jako jediný dokáže vypočítat výšku překážek na podlaze a tak máte možnost velice jednoduše a efektivně ohraničit uklízený prostor.

Bezdotykový nárazník chrání váš nábytek

Duální bezdotykový nárazník s IR senzory dokonale ochrání Váš nábytek a cennosti v domácnosti. Bezdotykový silikonový nárazník s dvojitou ochranou zastaví robota těsně před nábytkem tak, aby dosáhl a perfektně uklidil bočními kartáčky podél nábytku a stěn. Uklízení rohů podél nábytku a stěn řídí boční senzor, který naviguje robota v jejich těsné blízkosti bez nárazu nebo doteku.

Vysokorychlostní nabíjení

Nejnovější verze robotického vysavače iClebo home je poháněna kvalitní Lithiovou baterií, která vyniká dlouhou výdrží práce (až 3 hodiny). Díky tomu je nové iClebo home předurčeno i pro úklid velkých místností a bytů. Lithiová baterie netrpí paměťovým efektem a díky vyspělé technologii je zajištěna nízká spotřeba vysavače ve standby režimu a to pouhý 1 W. iClebo home je první robot, který šetří elektrickou energii nejenom ve standby režimu, ale také během nabíjení. Spotřeba energie je jedním z hlavních aspektů při výběru moderního pomocníka do domácnosti.

Systém přejezdu nerovností

Nový iClebo home je vybaven speciálním systémem přejezdu nerovností se silnými hnacími koly a díky tomu bez problémů překoná překážky vysoké až 1,5 cm. Speciální systém Vám navíc umožní zvolit výšku nerovností, kterou vysavač přejede a vysavač tak uklízí pouze tam, kde opravdu potřebujete. Tuto funkci Vám nenabídne žádný jiný robotický vysavač.

Snadná údržba a čištění – systém Easy clip

U robotického vysavače iClebo home je kladen velký důraz na snadnou údržbu a čištění, aby Vám zabraly co nejméně času. Snadné čištění jednotlivých částí vysavače zajišťuje systém „Easy clip“ a jednoduché čištění rotačního kartáče zajišťuje čistící drážka.

Moderní dálkové ovládání s novým designem

iClebo home je dodáván s moderním a velmi přehledným dálkovým ovládáním. Snadno tak nastavíte jednotlivé funkce robota a můžete jej manuálně ovládat.

Úsporný LED display

iClebo home se může pochlubit svým úsporným LED displayem, který je dobře čitelný a přehledný. LED display Vám umožňuje rychlou kontrolu nad robotem také díky intuitivním ikonám a 24 hodinovému času.

OBSAH BALENÍ iClebo home

1 x Robotický vysavač iClebo home
1 x Nabíjecí základna
1 x Napájecí adaptér
1 x Li-ion dobíjecí baterie 4400 mAh
1 x Dálkové ovládání včetně baterií
1 x Dva speciální boční kartáčky (L, P)
1 x Hlavní kartáč s čistící drážkou (v robotu)
1 x Držák mopu
2 x Mop z mikrovlákna
2 x Antibakteriální HEPA filtr
1 x Čistící kartáček
1 x Návod CZ a SK

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI iClebo home

„Mopping“ inteligentní robotický mop
algoritmus úklidu „iClebo systém 4“
bezdotykový duální silikonový nárazník chrání váš nábytek
inteligentní PSD senzory
2 speciálně lomené boční kartáčky s funkcí stop side brush
rotační kartáč s čistící drážkou
„Silence technology“ zajistí velmi tichý provoz
4 fázový filtrační systém včetně HEPA filtru H 10
nízká spotřeba ve standby režimu pouhý 1 W
úsporný LED display, časovač začátku úklidu
IR dálkové ovládání
systém přejezdu nerovností
snadná údržba a čištění – systém „Easy clip“
vysokorychlostní nabíjení
moderní Li-ion baterie
doba nabíjení max. 3 hod.
doba provozu až 3 hod.

TECNICKÁ SPECIFIKACE:

Model: iClebo home
Barva: Černá perleťová
Rozměry: 35 x 10 cm
Váha: 3,9 kg
Rychlost: 30 cm/sec.
Baterie: Li-ion 4400 mAh
Délka nabíjení: 3 hod.
Délka práce: 180 min.
Hlučnost: pod 60 dB
Spotřeba standby: 1 W


Štítky Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží iClebo home iClebo home
Hmotnost: 3.9 kg  
Robotický vysavač iClebo home
10.825 Kč*