Vyhledávání zboží Informace Servis
Zde se nacházíte: / SleepTrackery
Podrobné údaje o zboží

Sleeptracker Elite light blue - dámské

Kód: sleeptracker003
Sleeptracker Elite light blue - dámské
Sleeptracker Elite light blue - dámské

2 hodnocení
Doprava zdarma!
Zlevněno z 3.666 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen 3.325 Kč , plus doprava
(Hmotnost: 0.3 kg)
Sleeptracker Elite light blue - dámské


Sleeptracker Elite light blue - dámské

Budík Sleeptracker Elite v dámské variantě v moderním světle modrém designu ocení všechny ženy, které se chtějí probouzet svěží a monitorovat své spánkové návyky. Sleeptracker Elite totiž monitoruje fáze spánku a probouzí vás v tu nejvhodnější dobu. Tato dámská verze má zhruba o 1 cm kratší a 4 mm užší pásek.

Vstávejte svěží s hodinkami, které vás vzbudí v ten správný okamžik

Představujeme vám hodinky Sleeptracker, které po celou noc monitorují váš spánek a díky nashromážděným spánkovým informacím vás pak dokáží probudit v okamžiku, kdy se budete cítit svěží a plní energie. Stačí nastavit rozmezí, ve kterém vás mohou vzbudit vibracemi anebo zvoněním (např. mezi 6.00 a 6.20).

Sleeptracker vypadá jako klasické hodinky, můžete je nosit po celý den jako běžné hodinky. Ráno se pak Sleeptracker promění v nenahraditelného pomocníka, díky kterému bude vstávání snadnější než kdykoliv předtím.

Jak hodinky s budíkem Sleeptracker fungují?

Během noci prochází váš spánek několika fázemi – hluboký spánek střídá lehký a naopak. Sleeptracker monitoruje fáze vašeho spánku, sleduje vaše tělo a dokáže vás vzbudit v okamžiku, který se nazývá „téměř bdělá fáze“, během níž je probouzení nejpříjemnější, cítíte se uvolnění, svěží a plní energie.

Na Sleeptrackeru tedy stačí nastavit časové rozmezí, ve kterém je možné budit (např. 6.00 až 6.30). Zaznamenají-li hodinky ve stanoveném okně fázi téměř bdělého stavu, vzbudí vás buď vibracemi a/nebo zvoněním.

Více se dozvíte v manuálu Jak to funguje.pdf
V případě že se Vám dokument otevře ve vebovém prohlížeči a máte problém s pžečtením textu, podržte klávesu Ctrl + otočte kolečkem na myši dopředu a text (dokument) si upravte do vhodbé velikosti.Sleeptracker je ideální pro všechny, kteří se chtějí probouzet čilí a připraveni začít nový den s chutí.

Štítky Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží Sleeptracker Elite light blue - dámské Sleeptracker Elite light blue - dámské
Hmotnost: 0.3 kg  
Sleeptracker Elite light blue - dámské
3.325 Kč*