Vyhledávání zboží Informace Servis
Zde se nacházíte: / vize

vize

ČESKÝ TRH

Bohužel ne každý produkt je dostupný cenově pro české zákazníky. Jednoznačně vítězí cena nad kvalitou, kterou většinou nezajistí dovoz z asijské produkce. Především výrobky z EU, Kanady, USA znamenají spolehlivost a kvalitu montáže a materiálů. Špičkové stroje a koncepty si můžete prohlédnout na několika obrázcích.

Prodáváme jen ty produkty, které lze do budoucna servisovat. (Zajistit dostatečné množství náhradních dílů.) Též prodáváme jen osvěčené a vyzkoušené, námi testované kvalitní kola, elektrokola. Snažíme se nabídnout rozšířené modifikace výrobků, dostupný pozáruční servis pro naše zákazníky.
Dále vyhledáváme zajímavé výrobky z celého světa, které jistě časem najdou cestu k širšímu uplatnění a tím i ke snížení cenové hladiny těchto unikátů.
Jsme si jisti naší nabídkou, proto u nás nehledejte slevy, ale výhody a spolehlivost! Toto již ocenilo mnoho našich zákazníků, kteří u nás opakovaně spokojeně nakupují a využívají naše servisní služby a věrnostní bonusy.

elektrický pohon se skvělými parametry výkonu

tyto elektro motorky lze koupit

pohon na stlačený (kapalný O2) vzduch znamená vrchol ekologického provozu

v terénu lze řádit do ne-omrzení

vyjimečný designérský kousek elektrokola

skvělý šlapací dopravní prostředek s asistencí elektromotoru

tovární koncept

skvělá tříkolka pro seniory, bohužel cenová relace neodpovídá běžným možnostem spotřebitelů

Když se český trh nepřestane orientovat jen na to nejlevnější nekvalitní zboží, možná se dočkáme prodeje i této novinky roku 2011 z Číny!